رئیس جمهور تنها می تواند جمع اوری یک بی تاب اظهارات روز سه شنبه هنگامی که مواجه با خبرنگاران در مورد این کشور بیش از 5,500 تایید coronavirus مرگ و میر. “پس چی ؟” او گفت:. “من متاسفم. آیا شما می خواهید مرا به انجام?”

برزیل در حدود 80,000 تایید coronavirus موارد اما کارشناسان می گویند تعداد واقعی بسیار بالاتر است به طور بالقوه بالای 1 میلیون. بدن ها ستون در شهرهای بزرگ به عنوان مقامات محلی پیش بینی افزایش موارد با احتمال اوج شیوع هنوز هفته دور. عدم اطمینان نیست با کمک این واقعیت است که Bolsonaro دولت ریاست بیش از یک محزون می خوانی کافی تست عملیات.

برزیل “آزمون 12 برابر کمتر از مردم ایران و 32 برابر کمتر از ایالات متحده,” همکاران من در گزارش تیره و تار متریک داده است که ایالات متحده هنوز هم نیاز به سرعت خود را تست کردند. “بیماران بستری شدن نیست تست شده است. برخی از متخصصان پزشکی نیست که تست شده است. مردم در حال مرگ هستند در خانه های خود بدون اینکه تست شده است.”

بقیه جهان است که مصرف توجه داشته باشید. برزیل همسایگان در حال رشد به طور فزاینده ای با احتیاط از کشور سهل انگاری رویکرد و ترس آن را تبدیل به یک قاره سوپر پخش. “مقدار زیادی از ترافیک است که از سائو پائولو که در آن عفونت رای بسیار بالا و آن را به نظر نمی رسد به من که دولت برزیل است مصرف آن را با جدیت آن نیاز به” رئیس جمهور آرژانتین آلبرتو فرناندز گفت: آخر هفته گذشته. “است که نگرانی های زیادی به من برای مردم برزیل و دلیل آن را نیز می توان به آرژانتین.”

آسوشیتد پرس گزارش می دهد که مقامات آرژانتین در استانهای هم مرز با برزیل در حال کار برای راه اندازی دالان امن به طوری که کامیونداران برزیلی می تواند وارد کشور و تحویل کالاهای خود را بدون آینده در تماس با آرژانتین. وجود دارد برنامه های مشابه جریان در اروگوئه. پاراگوئه دارای بسته مرزهای خود و حداقل در یک مورد حفر ترانشه بین دو مرز شهرها برای جلوگیری از عبور. رئیس جمهور ونزوئلا نیکولاس مادورو — یک Bolsonaro nemesis مسئول بحران زده کشور قول داد به اطمینان حاصل شود “اپیدمیولوژیک و نظامی مانع” همراه ملت خود را در مرز با برزیل.

در ایالات متحده آمریکا فلوریدا کالیفرنیا ، ران DeSantis هشدار داد خطرات ناشی از برزیل مسافران از رفتن به خود دولت است که خانه را به یک بزرگ برزیل مهاجر. “برزیل بزرگ علمی و ظرفیت های اقتصادی, اما به وضوح آن رهبری غیرعلمی موضع در مبارزه با کروناویروس” گفت: DeSantis.

که یک دیدگاه مشترک توسط Bolsonaro سابق وزیر بهداشت که ترک پست خود در ماه گذشته تحت acrimonious شرایط. Bolsonaro “آغاز شده و به ضد سلامت نگرش تحریک جمعیت نقطه یک دارو که نیست که هر علمی بر اساس” Luiz Henrique Mandetta گفت: واشنگتن پست با اشاره به این رئیس جمهور را عزل نیاز به مستندات و وسواس خود را با شعار بهبود خواص هیدروکسی کلروکین. “من فکر نمی کنم او اخراج من” Mandetta اضافه شده است. “او بعد از علم است.”

اما برای Bolsonaro را بخت و اقبال Mandetta شلیک اهمیت کمتری نسبت به خروج از Sérgio مورو وزیر دادگستری که پست خود را ترک کرد آوریل 24, اما نه قبل از او را محکوم Bolsonaro برای به دنبال نصب یک نرم تر رئیس پلیس که به لحاظ نظری می تواند مانع تحقیقات به رئیس جمهور و پسران. اتهامات محکم و در صورت اثبات می تواند منجر به امکان استیضاح رئیس جمهور که در حال حاضر از دست داده حمایت قابل توجهی از محافظه کار و میانه رو بیش از متحدان خود را از دست زدن به شیوع. این هفته در این کشور رئیس دادگستری مجاز تحقیقات به رئیس جمهور اتهام فساد و انسداد عدالت است.

Bolsonaro چسبیده به نوک خط غرایز و برافراشته در برابر درک دشمنان از جمله رسانه های خبری. او را به شمارش در خود انرژی پایه برای برطرف کردن چه حرکت های سیاسی وجود دارد ممکن است به سرنگونی رئیس جمهور. “آیا دست کم گرفتن قدرت از قبیله گرایی در عصر رسانه های اجتماعی — به ویژه یک قبیله است که خیلی از, نظامی, پلیس کامیونداران و دیگر توانمند گروه در آن گوشه” نوشته برایان زمستان در آمریکا در سه ماهه. “چگونه رفتار کنند اگر رهبر خود را واقعا تهدید؟”

برخی از تحلیلگران خوشبین هستند که برزیل می تواند آب و خاص که طوفان. “سیستم کنترل و توازن کار” سرجیو Davila سردبیر در رئیس Folha de S. Paulo, یکی از شهرستان را برجسته روزنامه ها گفت: نیویورکر. “دیوان عالی کشور در حال انجام کار خود را. کنگره در حال انجام کار خود را. آن است که تبدیل کردن بسیاری از عجیب و غریب گزاره از اجرایی.”

اما در اعماق همه گیر آن را نه فقط در برزیل نظام سیاسی که تحت استرس است.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de