لاهور: سابق پاکستان بادپا شعیب اختر اعلام کرد در رسانه های اجتماعی است که او با دریافت یک اخطار قانونی برای تماس با هیات کریکت پاکستان را مشاور حقوقی بی کفایت. او در ادامه گفت که این حقوقی است که بر اساس دروغ از Tafazzul رضوی و او هنوز هم می ایستد و با کلمات خود را.

اختر پست بخوانید: “من به دریافت اطلاع از Tafazzul رضوی است که بر اساس دروغ & ساختگی. من درگیر @SalmanKNiazi1 به عنوان وکیل من برای ارسال خور قانونی پاسخ از طرف من به گفته توجه کنید. من ایستاده کلمات من در مورد بی کفایتی & رضایتبخش عملکرد رضوی.”

اختر قبلا لعنتی PCB و حقوقی آن تیم پس از سه سال ممنوعیت با توجه به ضربه عمر اکمل.

این راولپندی بیان کرده بود نیز مورد انتقاد قرار رضوی که او به عنوان یک فرد بی منطق’ به صورت سخت بودن در اکمل اما قادر به خواندن یک قرارداد اولیه’.

پس از این رضوی در زمینه های جنایی و افترا کت و شلوار در برابر اختر. در بیانیه ای PCB گفت که آن نا امید شده بود با اختر را “ضعیف انتخاب عبارت’ و رضوی آغاز رسیدگی در اختیار خود را.

سابق پاکستان کاپیتان یونس خان آمده است در حمایت از اختر. “آنچه در خور و حقیقت تلخ گفتاری توسط Shoaib Akhtar! در آن طول می کشد یک ستون فقرات به سادگی انعطاف صریح. زمان برای هیات کریکت پاکستان به ارزیابی صادقانه سخنان خود برای بهبود کریکت پاکستان و بازیکنان آن است. من ایستاده با شعیب اختر” یونس گفت: در توییتر.

منبع: با سرپرستان ورودی


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de