دهلی نو: در میان سراسر کشور مستند بسیاری از کارگران مهاجر در حال رفتن به سمت خانه های خود را به عنوان آنها کار می کنند. آنها لازم نیست به اندازه کافی پول برای زنده ماندن در کشورهای دیگر.

دولت قول داده بود این مهاجران برای غذا و سرپناه اما هنوز هم وجود دارد برخی از مهاجران که نمی دریافت هر نوع کمک از هر دولت و یا هر سازمان غیر دولتی. از آنجا که آنها شروع به سفر خود را به خانه های خود راه رفتن.

با توجه به تصویری یک pujari از Jeevan Colony منطقه را ترک کرده است Gochi که در آن او زندگی می کنند و شروع به سفر خود را بر روی دوچرخه به ایودیا.

هری Ram pujari اقامت داشت در Jeevan مستعمره Gochi و همچنین کار به عنوان نقاش به کسب زندگی خود را. با توجه به مستند او قادر به پیدا کردن شغل و او را برای خود ایجاد کرد. Pujari خانه صاحب Riyaz خان به او Rs.2000 برای هر شرایط اضطراری است. هری رم گفت که خود را صاحب خانه بود و نمی خواست او را برای اجاره به ماه گذشته است.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de