WELLINGTON: در یک تصادف خوش شانس یک همیلتون مردی که از دست رفته کار خود را در شروع مستند تعجب همسر خود را با متناوب $10.3 میلیون دلار (نیوزیلند دلار) لوتو برنده شوید.

با توجه به لوتو مرد خود را از دست داده کار در طول مستند دوره و بهداشت و درمان کارگر مشغول به کار بود به عنوان یک ضروری کارگر در سراسر مسائل است.co.nz گزارش روز چهارشنبه.

“من راه می رفت به خانه و شوهر من نشسته در میز آشپزخانه. وجود دارد یک پاکت انتظار برای من در نقطه. او اقدام عجیب و غریب – آن را کمی بی دست و پا” در این گزارش به نقل از این زن عنوان کرد و گفت.

“او به من گفت که برای باز کردن پاکت” در داخل یک تکه روزنامه یک مقاله گفت: کسی که از همیلتون برنده شده بود $10.3 میلیون. به من گفت: “چرا شما به من نشان می دهد ؟ او در پاسخ با ‘آن ما برندگان هستند.’ من فکر کردم او به شوخی گفت:” همسر.

مرد اول آگاه شد خود را برنده هنگامی که او با بررسی ایمیل های خود را روز بعد از قرعه کشی توجه به وجود یکی از MyLotto پشتیبانی از مشتری.

“من تو را دیدم یک ایمیل گفت: من تا به حال برنده یک جایزه و فکر کردم این باید دادن. من وارد MyLotto و بررسی بلیط من “و مطمئن شوید که به اندازه کافی از آن گفت: من تا به حال برنده” او اضافه شده است.

با این پول در حال حاضر با خیال راحت در حساب بانکی خود را زن و شوهر که مایل به ناشناس باقی می ماند در حال حاضر برنامه ریزی برای تعمیر ماشین های قدیمی خود را که خراب شد به تازگی پرداخت کردن وام مسکن خود را در حمایت از آموزش و پرورش فرزندان خود و به دنبال راه آنها می تواند او دیگر مردم است.

“ما فقط می خواهم به عنوان طبیعی که ممکن است” ما نمی خواهیم این برای ما تغییر است. ما احساس فوق العاده خوش شانس و می خواهند به خودمان برای آینده بلکه نگاه کنید که چگونه ما می توانیم کمک به دیگران گفت:” زن.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de