سانتا آنا — سانتا آنا پلیس و دادستان ها خواست برای کمک به شنبه ردیابی کردن قربانیان بالقوه یک مجرم جنسی ثبت شده به اتهام آزار جنسی یک پسر نوجوان.

پاتریک مایکل Costello پرتقال, 56, بنیانگذار و مدیر همکاری درام سپاه متهم است که ارائه یک دانشجو بود که 14 یا 15 سال در ماه فوریه به درگیر در رابطه جنسی, با توجه به سانتا آنا پلیس سرجوخه اد گالو) آنتونی Bertagna.

کاستلو محکوم شد در سال 2014 از ارسال نامناسب “متن پیام” به یکی دیگر از پسر نوجوان با توجه به اورنج کانتی دفتر دادستان منطقه.

کاستلو التماس کرد گناه نیست جمعه به شش فقره اعمال هرزه در یک کودک 14 یا 15 سه فقره آزار دهنده و یا تعرض به یک کودک کمتر از 18 با محکومیت قبلی یک جرم و یک تعداد از جماع از یک underaged قربانی با توجه به دادستان.

کاستلو می تواند تا نه سال در زندان اگر محکوم از همه اتهامات دادستان گفت.

پس Costello ملاقات قربانی که پسر دانشجو بودم محققان گمان وجود دارد ممکن است بیشتر قربانیان Bertagna گفت.

“با توجه به کاستلو به پروفایل LinkedIn او بنیانگذار و مدیر همکاری درام سپاه است که خصوصی درام مدرسه با هیچ وابستگی به سانتا آنا Unified School District,” Orange County دفتر دادستان منطقه در بیانیه ای گفت.

هر کسی با اطلاعات خواسته شده بود برای تماس با سانتا آنا پلیس Det. جری کرونا در gcoronasanta-ana.org یا 714-245-8343. اورنج کانتی Crime Stoppers را قبول ناشناس راهنمایی در 855-نکته-OCCS.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de