کلکته: حدود 300 نفر از پرستاران را ترک کرده اند کلکته برای مانیپور پس از استعفا از شغل خود گفت: JS Joyrita معاون اقامت کمیسر مانیپور Bhavan کلکته در روز چهارشنبه.

“حدود 60 بیشتر پرستاران خواهد شد خروج از فردا. ما در حال گرفتن تماس های بسیاری از افرادی که می خواهید برای رفتن به مانیپور” او گفت:.

گزارش شد که 185 پرستاران ترک شغل خود را از بیمارستان ها در کلکته و بازگشت به ایمفال. Cristella یک پرستار گفت: “ما خوشحال هستند که ما در سمت چپ وظایف. اما ما در مواجهه با تبعیض و نژاد پرستی و مردم گاهی تف بر ما. عدم PPE کیت و مردم استفاده می شود به سوال ما همه جا رفتیم.”

با توجه به آخرین اطلاعات موجود در سایت وزارت بهداشت و خانواده رفاه 2961 مورد از این ویروس گزارش شده از غرب بنگال 1074 درمان/مهاجرت/تخلیه و 250 مرگ و میر. هند COVID-19 شمارش رسیده 1,06,750 روز چهارشنبه با توجه به اتحادیه های وزارت بهداشت و رفاه خانواده. به عنوان بسیاری از 140 مرگ و میر گزارش شده در 24 ساعت گذشته, گرفتن تعداد کل مرگ و میر به 3,303. از کل موارد 61,149 هستند تجمعاتی موارد و 42,298 بیماران درمان شده است/مرخص/مهاجرت.

منبع: ANI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de