عکس خانوادگی

Adil el-Tayar راست و خانواده اش جشن تولد دختر خود در یک رستوران در لندن مارس 2019. از سمت چپ در حال عادل و همسر اخلاص, دختر آلا و پسران Rahama و عثمان.

لندن — Adil el-Tayar شده است کليه پیوند جراح در اصل از سودان که داوطلب برای حضور در coronavirus بیماران در اتاق اورژانس. در هفته 64 ساله مرده بود — برای اولین بار در بریتانیا به تسلیم شدن به ویروس.

“او آگاه بود یک خطر وجود دارد,” او پسر عثمان گفت. “اما او آن را باور نمی کند او را تحت تاثیر قرار راه آن را انجام داد.”

عکس خانوادگی

Adil el-Tayar یک جراح در اصل از سودان در طول یک استراحت در محل کار.

تقریبا تمام پزشکان که درگذشت covid-19 در انگلستان شده اند و اقلیت های قومی و اکثر متولد خارج از کشور مانند ال-Tayar با توجه به انجمن پزشکی بریتانیا.

ترسناک است که تلفات است سر در گم بهداشت کارشناسان نگران اقلیت پزشکان و مبهوت یک ملت است که متکی بر مهاجران به تورم صفوف خود سیستم مراقبت های بهداشتی — هنوز رای برای مبارزه با تروریسم در اروپا با وعده به “کنترل” از مرزهای خود و محدود کردن مهاجرت است.

حدود 44 درصد از پزشکان در بریتانیا از اقلیت های قومی پس زمینه به طور قابل توجهی بالاتر از 13 درصد در جمعيت بزرگ. در سال گذشته بیش از نیمی از پزشکان جدید که ثبت نام در بریتانیا متولد شده در خارج از کشور.

اما کارشناسان می گویند هنوز هم گیج کننده است که 93 درصد از پزشکان که درگذشت covid-19 بودند اقلیت های قومی.

“من نمی توانم به سر من در اطراف آن گفت:” مایکل Marmot مدیر موسسه عدالت در سلامت در دانشگاه کالج لندن است. “شاید ما را در درک بیشتر در مورد این بیماری وحشتناک اگر ما می تواند توضیح دهد که” او گفت: یک کمیته پارلمانی.

پزشکان انجمن ها در بریتانیا را به نام دولت بررسی, در حالی که خدمات بهداشت ملی رهبران توصیه کرده اند که به بیمارستان “خطر-ارزیابی” کارکنان و “ترتیبات مناسب درآمده است.” بیمارستان ها بحث که آیا آنها باید تغییر اقلیت های قومی کارکنان دور از خط مقدم.

اگر لازم است برخی از کارکنان باید مستقر گفت: Neil Mortensen, رئيس جمهور از کالج سلطنتی جراحان. او گفت: اسکای نیوز: “این مهم است که آنها حذف شده است — اگر شما می خواهم — از خطر است.”

با توجه به روزنامه گاردین تحلیل بیش از 180 سلامت کارگران درگذشت covid-19 اکثریت آنها را اقلیت های قومی. یکی دیگر از تحلیل 106 خدمات بهداشت ملی و میر در بر داشت که دو سوم در میان اقلیت های قومی.

اختلاف است و حتی بیشتر برای پزشکان.

Chaand Nagpaul صندلی از انجمن پزشکی بریتانیا شروع خواستار پاسخ پس از 10 پزشکان که درگذشت covid-19 تمام شد از گروه های اقلیت های قومی. در حال حاضر تعداد 27 نفر از 29.

“این آمار و ارقام بسیار خشن و شدید است. به همین دلیل ما نیاز به یک بررسی” او گفت:.

Nagpaul گفت: ممکن است تعدادی از عوامل از جمله کسانی که بر گروه های اقلیت به طور کلی.

به عنوان در ایالات متحده coronavirus آمار اقلیت های قومی نامتناسب سخت در اینجا. بریتانیا دفتر آمار ملی یافت که مردم سیاه شد و بیش از چهار بار به عنوان به احتمال زیاد به مرگ از covid-19 به عنوان سفید نفر در انگلستان و ولز در حالی که مردم از بنگلادش و پاکستان منشاء بيش از سه بار به عنوان آسیب پذیر به عنوان همتایان سفید.

[Coronavirus آلوده کردن و کشتن آمریکایی های سیاه و سفید در یک برانگیزتر نرخ بالا]

Nagpaul اشاره کرد که در میان اقلیت های قومی در انگلیس وجود دارد بیشتر شیوع دیابت و بیماری های قلبی عروقی و فشار خون بالا — شرایط بهداشتی به فکر افزایش شدت covid-19 — در مقایسه با جمعیت سفید.

برخی از پزشکان نیز مورد سوال که آیا کمبود ویتامین D ممکن است نقش بازی کند. افراد با پوست تیره تمایل به نیاز به طولانی تر در آفتاب از کسانی که با سبک پوست برای تولید همان مقدار ویتامین D.

اما Nagpaul گفت: می تواند وجود داشته باشد فرهنگی و عوامل شغلی در محل کار و همچنین: مهاجر پزشکان انجام شود ممکن است بیشتر از خط مقدم کار در سخت ترین ضربه بیمارستان در بیشتر تاکید کنید.

یک نظرسنجی در این ماه توسط کالج سلطنتی پزشکان دریافتند که 48 درصد از تمام پزشکان گزارش داد که نگران یا بسیار نگران سلامت خود اما این تعداد افزایش یافت و به 76 درصد در میان اقلیت های قومی پزشکان.

http://www.washingtonpost.com/video/world/in-the-uk-refugees-step-up-to-serve–voices-from-the-pandemic/2020/04/27/5ea304ce-8501-45f5-94d4-bf06b1cad7ee_video.html

جدا انجمن پزشکی بریتانیا نظرسنجی ماه گذشته از پزشکان درگیر در مبارزه با covid-19 نشان داد که تنها 40 درصد از اقلیت های قومی پزشکان گفت که آنها به حال به اندازه کافی دسترسی به تجهیزات حفاظت فردی در مقایسه با 70 درصد از سفید پزشکان که گفت: همان. و اقلیت پزشکان دو بار به عنوان به احتمال زیاد به می گویند که آنها احساس تحت فشار به کار مخاطره آمیز در محیط های بدون محافظ مناسب تجهیزات.

که در خط با مطالعات قبلی نشان می دهد که اقلیت های قومی پزشکان احساس اعتماد به نفس کمتر از همتایان سفید در بالا بردن نگرانی های ایمنی و گزارش به سطوح بالاتر از قلدری و آزار و اذیت.

نتیجه Nagpaul گفت: ممکن است که برخی از آنها احساس “شده اند قادر به صحبت کردن در مورد نگرانی از کار در محیط های بدون حفاظت کامل.”

عکس خانوادگی

برای سالگرد ازدواج 25 سال گذشته, Abdul Mabud Chowdhury پرتاب یک حزب برای خود, همسر, ریحانه Akther ملی خدمات سلامت روانپزشک. زن و شوهر ایستاده در اینجا با دو فرزند خود dawud hasan, 18 و Wareesha, 11.

یک دکتر که علنا فشار بیشتر تجهیزات حفاظتی بود Abdul Mabud Chowdhury, 53, یک اورولوژیست در اصل از بنگلادش است. در روز از ابتلا به این ویروس نوشت: یک درخواست تجدید نظر به دولت تصریح می کند که مراقبت های بهداشتی کارگران به “حقوق بشر مانند دیگران به زندگی در این جهان عاری از بیماری با خانواده ما و کودکان است.”

او را “دلیرترین شخص من می دانستم که گفت:” او پسر dawud hasan, 18.

Chowdhury و همسرش, ریحانه, ملاقات در چیتگنگ کالج پزشکی در بنگلادش است. آنها به انگلستان نقل مکان کرد و در سال 2001 کردم مشاغل با سرویس سلامت ملی و دارای دو فرزند: dawud hasan که اتمام دبیرستان و Wareesha, 11 که پدر او به نام “دوست داشتنی من-jubbly دختر.”

Chowdhury مربی و دوست Jhumur Pati همچنین از بنگلادش و توصیف او به عنوان “بسیار احترام بسیار اختصاص داده شده است.” آنها به طور مشترک یک دفتر در Homerton بیمارستان دانشگاه در شرق لندن است. زمانی که هیچ کس دیگری در اطراف آنها صحبت می کنند را به زبان بنگالی.

یکی از Chowdhury را proudest حرفه ای دستاوردهای Pati گفت که راه اندازی BKN یادبود بیمارستان و مرکز تحقیقات یک مرکز در بنگلادش به نام بعد از او همسر و پدر و مادر و خواهر که در تصادف اتومبیل درگذشت.

“او تا به حال یک قلب بزرگ و می خواستم برای به اشتراک گذاشتن تخصص خود را,” او گفت:.

حتی پس از Chowdbury شروع به احساس بیمار او قرار رفتن به بیمارستان به دلیل “او نمی خواست سربار سیستم” Pati گفت.

او نگران است که او ممکن است شده اند “بسیار دیابتی مرزی” و احتمالا کمی اضافه وزن برای ارتفاع خود را. اما او گفت که او فکر می کند که اگر بیشتر شناخته شده در مورد این بیماری و مرگ او می تواند اجتناب شده است.

پزشکان که درگذشت covid-19 بریتانیا در آمد از بنگلادش, هند, عراق, مالاوی, نیجریه, مصر, پاکستان, سریلانکا و سودان — استعماری سابق پایگاه و حکم. در اعلامیه Facebook نوشته ها و مصاحبه های خانواده و دوستان تکرار همان کلمات برای توصیف آنها سخاوتمندانه کار فداکارانه نوع است. آنها به اینجا آمدند به عمل دارو در حالی که ساختمان جدید زندگی را برای خانواده های خود و ایجاد خود را در جوامع خود.

“پدر ما بود که چسب نگه داشته ما هم” Osman ال-Tayar گفت. “من واقعا نمی توانم آن را به کلمات. این بدترین چیزی است که می تواند برای ما اتفاق می افتد.”

Adil el-Tayar متولد شد و در اتبرا سودان راه آهن شهر توسط انگلیسی ها ساخته شده و مورد مطالعه پزشکی در دانشگاه خارطوم. بریتانیایی, دکتر, او ملاقات کرد او را تشویق به حرکت به بریتانیا است. او در سال 1996 و اگر چه او به سودان در یک نقطه برای ایجاد یک ارگان-پیوند واحد وجود او صرف بیشتر از زندگی بزرگسالی خود را در بریتانیا.

“او هرگز ریشه خود را, اما او قطعا عنوان انگلیسی” گفت: Osman ال-Tayar, 30, صحبت, از خانه خانواده در غرب لندن است.

مانند پدر و فرزند ارشد خواهر عثمان ال-Tayar یک دکتر است. او گفت: تعدادی از اقلیت های قومی در حال مرگ بود “کاملا ترسناک است. سوال این است که جهش به ذهن همه است: چرا ؟ من اصلا پاسخ, اما آن را احتمالا چند عاملی.”

او گفت پدرش بوده است, دیابت و فشار خون بالا داشتند.

پرسید: اگر پدر او را به حال تجهیزات حفاظتی او مورد نیاز Osman ال-Tayar گفت: “با توجه به این که او آن را برداشت تا او به وضوح نمی کند.”

Adil el-Tayar به حال خود گفت که او می خواست به خاک سپرده شود در سودان در کنار پدرش. با توجه به این مستند که به نظر می رسید غیر ممکن است. اما خود شبکه گسترده ای از دوستان و خانواده بسیج و آنها قادر به ارسال خود را در تابوت بر روی یک هواپیمای باری.

مراسم پخش شد در تلویزیون ملی در سودان. ال-Tayar همسر و چهار فرزند تماشا از بریتانیا در دستگاه های خود را.

“این بسیار فروتنی,” Osman ال-Tayar گفت. “وجود دارد بسیار بزرگی وجود دارد که با حضور دفن. بدیهی است که ما نمی تواند آن را به دلیل آنچه در جریان است اما ما کسی را به FaceTime آن برای ما است.”

ویلیام غرفه کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

در مبارزه با کروناویروس جهان به پزشکی قهرمانان تشویق ایستاده

بوریس جانسون میاد مهاجرت پرستاران که زندگی او را نجات داد به عنوان بریتانیا NHS می شود یک پاره

بوریس جانسون نام نوزاد پس از نجات غریق پزشکان

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net