Siasat.com

دهلی نو: پس از دو حوادث خشونت آمیز صورت آف در شرق لاداخ در مارس 5-6 هند و چین اعزام نیروهای اضافی و افزایش استحکامات.

منابع گفت: نیروهای نظامی و تقویت استحکامات گرفته شده بود در نزدیکی خط کنترل واقعی (LAC) در مناطق مانند Demcho, Chumar و Daulat التماس Oldie. اخیرا چینی سربازان نیز شروع فعالیت های ساخت و ساز و تن به تن, چادر, نزدیکی یک رودخانه در Galwan ولی این بار از هند گزارش شده است.

“این Galwan منطقه یک نقطه ماشه حتی در طول جنگ سال 1962. این تبادل از چادر در مناطق مورد مناقشه است که اغلب توسط برخی به دنبال ساخت و ساز شده است تکرار تاکتیک از افراد ارتش آزادی بخش (PLA) در طول چند سال گذشته” این منبع گفت.

درگیری در مرز یک فعالیت طبیعی. فرمانده ارتش ژنرال M M Naravane می گوید: “این کسب و کار به عنوان معمول است . . . در واقع شما را به می دانم که زمانی که به صورت آف رخ می دهد در یک یا دو مکان است. اما نیروهای ما در 10 مکان مختلف روزانه است.”

او همچنین اضافه کرد که “آنها [در صورت آف] نیز اتفاق می افتد زمانی که وجود دارد این است که تغییر فرماندهان بر روی زمین است. یک فرمانده جدید می خواهد به نشان می دهد او از دیگران متفاوت است. وجود دارد مقدار زیادی از پویایی چرا یک چهره از رخ می دهد.”


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net