ماه آینده ایالات متحده دیوان عالی کشور تصمیم خواهد گرفت که آیا رئیس جمهور تهمت شخصی مالیاتی و سوابق مالی برگزار شد توسط خود شرکت حسابداری و دویچه بانک باید تبدیل شود بیش از به دولت دادستان در نیویورک و کمیته های کنگره است.

دادگاه به احتمال زیاد اجتناب از دو مطلق دیدگاه: که یک رئیس جمهور سوابق ایمن از دادستان ها و کمیته های کنگره تا زمانی که او در اتاق و که وجود دارد هیچ محدودیتی برای آنچه که کنگره می تواند تقاضا از رئیس جمهور و کسانی که نگه داشتن اسناد و مدارک خود را.

اولین مطلق موقعیت که رئیس جمهور نمی تواند در معرض روند قانونی در حالی که در دفتر سقوط خواهد کرد و تحت وزن از دادگاه عالی 1997 تصمیم کلینتون v. Jones. در آن صورت رئیس جمهور کلینتون شکایت شد برای آزار و اذیت و اقدامات تلافی جویانه در حالی که او فرماندار آرکانزاس است. دیوان عالی ایالات متحده حکم داد که به اتفاق آرا خصوصی طرح دعوی در دادگاه در ادامه می تواند حتی در حالی که کلینتون رئیس جمهور شد.

این استدلال که شکست خورده است که رئیس جمهور تهمت وکلای در تلاش هستند تا دوباره در حال حاضر: که آن را بیش از حد منحرف به رئیس جمهور ایالات متحده به طرح دعوی در دادگاه اقدام علیه او در حالی که در دفتر. همچنین وزن برابر تهمت موقعیت است که به اتفاق آرا تصمیم دیوان عالی کشور در واترگیت که نوار مکالمات در دفتر بیضی تا به حال تحویل داده می شود به ویژه دادستان تحقیق در مورد رئیس جمهور نیکسون دستیاران.

با مطلق موقعیت را رد کرد دادگاه می تواند هنوز هم حکومت در مغلوب ساختن پیشی جستن به نفع زمانی که جزئیات مورد او در نظر گرفته است. یک پرونده جنایی علیه رئیس جمهور خود را خواهد بدیهی است که تعامل خود را تمرکز و انرژی بیش از پرونده های مدنی در برابر او (کلینتون) و یا یک پرونده جنایی علیه او مشاوران (نیکسون). در حال حاضر نیویورک دادستان منطقه در حال بررسی است که آیا پس از آن نامزد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نقض دولت قانون انتخابات در reimbursing مایکل کوهن برای پرداخت Stormy Daniels به او بگویید داستان از اتهام سوء رفتار جنسی با مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از انتخابات.

اما هنگامی که او تهمت حسابداری و بانکی, سوابق D. A. گسترش می تواند درخواست خود را به یکی از فرار از پرداخت مالیات و تقلب های تجاری اگر خصوصی شهروند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرد که ارزش اموال خود را که او به دنبال یک وام از دویچه بانک بالاتر از ارزش او ادعایی برای مالکیت دولت مالیات.

این نوع از دادگاه های کیفری و تمام آن مقدمات را تشکیل می دهند به مراتب بیشتر از یک حواس پرتی از رئیس جمهور در قانون اساسی از توابع جونز’ اتهامات علیه کلینتون و حتی بیشتر از حواس پرتی در Nixon مورد که در آن به ویژه دادستان روشن ساخته او که قرار بود به دادستانهای جمهور. دیوان عالی ایالات متحده حکم در ماه آینده به احتمال زیاد ارسال سوال به دادگاه به در نظر گرفتن جزئیات چه D. A. تهدید است.

دوم مطلق موقعیت پیشرفته توسط مجلس نمایندگان که دو کمیته’ “نظارت” مسئولیت حق آنها را برای به دست آوردن هر گونه اسناد و مدارک امکان پذیر مربوط به قانون جدید. به جای دادگاه به احتمال زیاد نیاز به یک مقدار سخت تر ارتباط بین اسناد پی از مغلوب ساختن پیشی جستن حسابدار و بانک و یک لایحه خاص در دست بررسی است. عمومی “کنگره نظارت” یک اصطلاح در قانون اساسی باید به اندازه کافی برای غلبه بر یک حسابدار تعهد دولت تحت قانون و اخلاق حرفه ای به حفظ یک مشتری را محرمانه و یا رئیس جمهور استدلال که کنگره قصد خود را از طریق سوابق خصوصی (با بسیاری از نشت) را تشکیل می دهند یک انحراف بزرگ خود را به تمرکز بر روی کار خود را. بنابراین دادگاه به احتمال زیاد خواهد شد یک بار دیگر رد مطلق مشاهده و ارسال این موضوع به دادگاه های پایین تر به واقعیت بر اساس تصمیم گیری.

در طول جلسه دادگاه, عدالت, Breyer بحث ارسال موارد برگشت: “در حال حاضر تمام است که طول می کشد زمان. زمان خود منصرف دادستان از انجام این کار این است که ممکن است خوب باشد. و زمان خود را تشویق خانه کنگره رئیس جمهور به همه چیز کار کردن در یک nonjudicial راه است.” و او نیز به احتمال زیاد فکر جلوگیری از دیوان عالی کشور در حال وارد شده به میانه از انتخابات ریاست جمهوری.

تام کمپل است که یک استاد حقوق و اقتصاد در دانشگاه چپمن. او در خدمت پنج نظر در کنگره دو سال در سنا ایالتی و مدیر امور مالی از کالیفرنیا. او چپ حزب جمهوری خواه در سال 2016 و در روند تشکیل یک حزب جدید این حس مشترک حزب کالیفرنیا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de