دهلی نو: تنها با 160 مرگ و میر گزارش شده با توجه به کروناویروس در سرمایه های ملی پس از وقوع دهلی وزیر Arvind Kejriwal روز دوشنبه گفت که در مقایسه با کشورهای دیگر در کشور و جهان میزان مرگ و میر در اینجا بسیار کم است.

Kejriwal گفت: دهلی نو تا به حال 10,054 موارد تا به حال از آن 4,485 موارد بهبود یافته اند.

“این به این معنی 45 درصد از مردم را بهبود. متاسفانه 160 نفر جان خود را از دست داده اند با توجه به کروناویروس اما اگر ما به مقایسه این آمار برای کشورهای دیگر در هند و خارج از کشور میزان مرگ و میر بسیار کم است,” او گفت:.

Kejriwal گفت: کروناویروس در حال رفتن به دریافت بیش به زودی تا یک واکسن به دست آمده است و ما باید یاد بگیرند که با آن زندگی می کنند.

“مستند است و نه یک راه حل دائمی و دولت دهلی نو مورد استفاده است lockdown زمان برای آماده شدن برای کوروناویروس. زمانی که کروناویروس اولین بار به هند آمد ما آماده شد. ما هم به اندازه کافی تست کیت به اندازه کافی در بیمارستان مجموعه یو پی اس های ما بی اطلاع بودند که چگونه برای مقابله با این وضعیت است.”

Kejriwal گفت: در 2 ماه گذشته از دهلی دولت آماده است اختصاص داده شده COVID بیمارستان, چیده, تخت, هواکش, تست و PPE کیت.

او گفت که او اعلام کرد: تسهیلات در چهارمین نسخه از این مستند به عنوان در هر مرکز دستورالعمل و مستند است و نه یک راه حل دائمی برای coronavirus و تسهیلات باید اعلام کرد که برای احیای اقتصاد است.

“مرحله چهارم از مستند شروع شده است. شده است وجود دارد در سراسر کشور مستند از سال گذشته 45 روز به دلیل coronavirus. مردم dedicatedly به دنبال هنجارهای مستند رنج می برد به دلیل coronavirus و من مطمئن هستم که ما را با هم شکست coronavirus,” او گفت:.

Kejriwal گفت که دولت دهلی نو برای حرکت به سوی باز کردن اقتصاد دولتی است.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de