به عنوان کنگره استدلال در مورد دوم بسته محرک در اینجا نگاهی به چگونگی $2.3 تریلیون Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل تقسیم شد ،

مراقبت عمل شد بزرگترین محرک اقتصادی لایحه در تاریخ مدرن بیش از دو برابر محرک با تصویب قانون در سال 2009 در طول بحران مالی است.

مراقبت عمل به قانون امضا شده بود در 27 مارس ، در حال حاضر کنگره است که با توجه به یکی دیگر از بسته محرک است که می تواند حتی بزرگتر.

با توجه به این CNBC/تغییر نظرسنجی پژوهش و 94 درصد از آمریکایی ها حمایت از ارسال تکراری مستقیم پرداخت های ماهانه به طور خاص برای کسانی که مشاغل از دست رفته و یا حقوق و دستمزد. پاسخ دهندگان پشتیبانی ارسال ماهانه چک تا زمانی که این بیماری همه گیر به پایان می رسد.

یکی دیگر از نظرسنجی انجام شده توسط WalletHub یافت 84 درصد از آمریکایی ها می خواهند موج دیگری از محرک چک. این WalletHub نظرسنجی یک نظرسنجی آنلاین از 350 بزرگسالان در سراسر کشور است.

نظرسنجی پرسید: که نیاز به کروناویروس امداد پول بیشتر ؟ در اینجا پاسخ:

  • کسب و کارهای کوچک 50%
  • مصرف کنندگان 47%
  • کسب و کارهای بزرگ 3%

آنچه کنگره انجام شده است در حال حاضر

رو به رشد وجود دارد که فعلا محرک بررسی 1200 $نتواند به کمک مقدار بیش از مسافت های طولانی به عنوان COVID-19 همچنان ادامه دارد. روز جمعه دموکرات ها تصویب سلامت خود و بهبود اقتصادی اتوبوس راه حل های اضطراری عمل می کنند که بزرگتر از 3 تریلیون دلار پیشنهاد برای تزریق پول نقد و دیگر اشکال کمک به اقتصاد است.

این طرح خواستار افزایش بیکاری پرداخت و بخشش بدهی. جمهوری خواهان مجلس سنا بلافاصله لعنتی این لایحه به عنوان “مرده در هنگام ورود” فراخوانی مقدار از آن را هزینه های غیر ضروری.

حتی اگر این لایحه تصویب شد در خانه, آن را هنوز هم نیاز به تصویب در مجلس سنا و رئیس جمهور را امضا کردند. سنا نیست و انتظار می رود به بازگشت به جلسه تا ماه ژوئن.

کسری بودجه طرح

چقدر کسری بودجه خواهد شد و این کمک ها باعث می شود آمریکا ؟ در اینجا طرح پس از مراقبت عمل می کنند.

تنها زمان کسری که تا کنون بیش از 18.7 درصد از تولید ناخالص داخلی در سه سال span طول جنگ جهانی دوم که در آن آن را به 20.6 درصد در سال 1943.

در اینجا این است که چگونه پول از مراقبت عمل تقسیم شد تا

چه پول زیادی است که از لحاظ فیزیکی شبیه ؟ اگر شما انباشته $2,300,000,000,000 در $100 دلار صورتحساب آنها را در رسیدن به مورد 1,451 مایل بالا است. برای مرجع, ایستگاه فضایی بین المللی حدود 248 مایل بالا است.

منابع: کمیته مسئول فدرال بودجه وزارت خزانه داری تصویری, داران, J. P. Morgan

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de