دهلی نو: رفاه از هند به شدت محکوم کرد عقب از قوانین کار و تضعیف کارگران مناسب برای جذب سرمایه گذاران.

ملی رئیس جمهور از حزب رفاه از هندوستان, Dr SQR Ilyas گفت: در رسانه ها انتشار “حتی اگر ضعیف اجرا حمایت های مندرج در lbaour قوانین به عنوان پادمان برای کارگران و اتحادیه های کارگری برای برچیدن آنها را ترک میلیون ها نفر از کارگران بشدت آسیب پذیر,” او اضافه شده است.

او اظهار داشت: در طول این وضعیت بی سابقه ای از بیماری همه گیر مستند که عاری از های احتمالی برنامه ریزی و آماده سازی طرح میتوانست به زندگی هزاران نفر از طبقه کارگر که خود را از دست داده امرار معاش.

Dr. Mustafa می گوید: دولت باید نشان داده همدلی و گام به سمت توانمند سازی آنها را به جای آن به دنبال فرصت در طول بحران.

وی گفت که ایمنی دنده در قوانین کار بود یک کار پر زحمت از سال و برای از بین بردن آنها را یک فکر کمتر عمل در روز است.

Dr. Mustafa انکار کرد که اصلاحات در قوانین کار را جذب سرمایه گذاری بزرگ و صنعتی افزایش و آن را به نام یک اسطوره و اضافه شده که در پیش بینی از پول دولت در حال انکار حقوق کارگران.

او می گوید abrogation موجود قوانین کار را به مقدار کناره گیری از حق در قانون اساسی در ماده 21 ie; به ارائه مناسب و معقول امن و شرایط کار.

او اضافه کرد که آن نیز کناره گیری از سمت راست به unionization اتحادیه های کارگری و تامین اجتماعی تحت قوانین بین المللی حقوق بشر تحت میثاق بین المللی اقتصادی و اجتماعی و حقوق فرهنگی (ICESCR) که هند از امضا کنندگان عضو.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de