بنگلور: هند هاکی مردان مدافع تیم Jaramanpreet سینگ در روز پنج شنبه گفت که در مستند شده است مانند هدف قرار دادن دکمه مکث به او زمان به منعکس کننده و اصلاح برخی کاستی ها در بازی خود را.

سینگ گفت: او را به بازگشت به هاکی زمینه با قاطعیت بیشتری برای موفقیت است.

“من شده اند قادر به استفاده از این دوره مانند یک دکمه مکث در زندگی حرفه ای من بود و زمان به فکر می کنم مورد چقدر سخت تر من نیاز به تمرین به سهم قابل توجهی را به تیم پیروزی” سینگ بیان شد که در یک هاکی هند آزادی مطبوعات.

“من مطمئنا بیشتر مصمم به تبدیل شدن به یک بازیکن بسیار بهتری هنگامی که ما می توانید به کامل آموزش. من به دنبال به جلو به اضافه کردن انرژی بیشتر به من بازی…,” او اضافه شده است.

سینگ همچنین تمجید رئیس مربی گراهام رید برای اجازه دادن به جوانان در سمت خود را آزادانه بیان کنند در این زمینه است. او همچنین گفت که بازیکنان ارشد خیس کردن فشار به جوانان’ کار آسان است.

“یکی از جوانان در کنار من گفته شده توسط رئیس ما مربی و بازیکنان بزرگسال به خودم بیان آزادانه” او گفت:.

“من بسیار خوش شانس را به بازی با عالی دسته از ارشد بازیکنانی که جذب شده بیشتر از فشار به طوری که جوانان می توانید آزادانه,” او اضافه شده است.

24 ساله بوده است و بررسی فیلم از مسابقات قبلی در طول مستند.

“من به تماشای تمام فیلم های قبلی من بازی بسیار نزدیک در طول مستند دوره و من یک ایده عادلانه در تمام تکنیک ها من نیاز به کار بر روی” او گفت:.

صحبت کردن در مورد فعالیت های دیگر نگه داشتن تیم هند مشغول ورزشی اقتدار هند (SAI) پردیس اینجا سینگ گفت: طرف می برد انجام هاکی هند پایه دوره مربیگری این هفته است.

“به غیر از آموزش ما شده اند قادر به تمرکز بر روی جنبه نظری از این بازی از طریق هاکی هاکی هند هند در سطح پایه دوره مربیگری آنلاین.

“این فوق العاده است به دانستن در مورد تاریخچه هاکی و درک بهتر از قوانین از این بازی به عنوان به خوبی.

“اگر ما می دانیم که تمام جزئیات دقیقه از بازی به طور کامل پس ما قطعا می تواند بسیار بهتر تصمیم گیری بر روی زمین در طول یک اکتان بالا, مسابقه,” او گفت:.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de