توسط مایکل بالسامو

واشنگتن — پل Manafort دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن زمانی انتخابات ریاست جمهوری رئیس که محکوم شد به عنوان بخشی از ویژه مشاور روسیه تحقیقات منتشر شده از زندان فدرال به خدمت بقیه دوران محکومیت خود را در خانه حبس به دلیل نگرانی در مورد coronavirus وکیل او گفت.

Manafort و 71 منتشر شد شنبه صبح از FCI long branch پایین-زندان امنیتی در پنسیلوانیا با توجه به وکیل تاد Blanche. Manafort شده بود خدمت بیش از هفت سال در زندان زیر اعتقاد خود را.

وکلای او خواسته بود اداره زندانها برای آزادی او به خانه حبس با این استدلال که او در معرض خطر ابتلا به کروناویروس به دلیل سن و سال او و موجود شرایط پزشکی. Manafort در بیمارستان بستری شد در ماه دسامبر پس از مبتلا به یک بیماری مرتبط با قلب دو نفر آشنا با توجه به گفته آسوشیتد پرس ، آنها مجاز به بحث در مورد این موضوع علنی و خطاب به AP به شرط ناشناس ماندن.

Manafort بود و در میان مردم برای اولین بار به شارژ در ویژه مشاور رابرت مولر روسیه تحقیقات که به بررسی امکان هماهنگی بین مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و روسیه در سال 2016 انتخابات.

Manafort که تحت تعقیب قرار بود در دو دادگاه های فدرال محکوم شد توسط یک هیئت منصفه در دادگاه فدرال در ویرجینیا در سال 2018 و بعد التماس کرد گناه در واشنگتن است. او محکوم شد در ماه مارس گذشته و بلافاصله ضربه با اتهامات عنوان شده علیه دولت در نیویورک است که می تواند قرار داده و او را در خارج از رئیس جمهور را قدرت ببخشید. نیویورک دادستان او را متهم کرد از دادن اطلاعات نادرست در یک وام نرم افزار.

Manafort انتشار می آید به عنوان زندان طرفداران و رهبران کنگره شده اند فشار وزارت دادگستری برای هفته ها به انتشار در خطر زندانیان پیش از بالقوه شیوع. آنها استدلال می کنند که بهداشت عمومی راهنمایی برای اقامت 6 فوت (1.8 متر) به دور از مردم دیگر تقریبا غیر ممکن است پشت میله های زندان.

دادستان کل ویلیام بر دستور اداره زندانها در ماه های مارس و آوریل به افزایش استفاده از صفحه اصلی حبس و تسریع در انتشار واجد شرایط پرخطر زندانیان آغاز و در سه زندان شناسایی به عنوان coronavirus نقاط داغ. وجود دارد هیچ تایید coronavirus موارد در FCI long branch.

از سه شنبه 2,818 زندانیان فدرال و 262 BOP اعضای هیات مثبت آزمون نتایج جستجو برای COVID-19 در فدرال زندانها در سراسر کشور است. پنجاه زندانی کرده بود درگذشت.

اداره داده های متناقض و گیج کننده و هدایت آن است که چگونه تصمیم گیری که منتشر شده است به خانه حبس در تلاش برای مبارزه با ویروس تغییر مورد نیاز راه اندازی زندانیان برای آزادی و حمایت کردن و امتناع از توضیح دهید که چگونه آن تصمیم می گیرد که چه کسی می شود و هنگامی که.

یک سخنگوی آژانس گفت: بیش از 2400 زندانیان منتقل شده اند به خانه حبس از مارس 26 هنگامی که بار اول صادر خانه حبس یادداشت و بیش از 1200 نفر دیگر تایید شده اند و در حال در خط لوله منتشر خواهد شد.

Manafort انتشار اولین گزارش ABC News.

آسوشیتد پرس نویسندگان اریک تاکر در واشنگتن و Michael R. سیساک در نیویورک کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de