دهلی نو: پس از راه اندازی Narzo گوشی های هوشمند سری گوشی های هوشمند چینی با نام تجاری است که تمام مجموعه به معرفی Realme تلویزیون و top-of-the-line smartwatch برای بازار هند Madhav Sheth, معاون رئیس جمهور, Realme و مدیر عامل شرکت Realme هند روز دوشنبه گفت:.

Sheth قبلا گفت که تلویزیون های هوشمند وارد خواهد شد در هند در Q2 اما مداوم مستند با توجه به COVID-19 همه گیر است و تاخیر در برنامه های این شرکت.

“Realme تلویزیون و ساعت هوشمند برای اولین بار از محصولات ما در دسته بندی و ساخته شده است ما باید آنها را بر اساس نیازهای مصرف کنندگان هند,” Sheth گفت: سرپرستان.

این Realme گروه تناسب اندام است که در حال حاضر در اینجا را در Xiaomi Mi Band سری به عنوان به خوبی به عنوان افتخار و Huawei را انتقالها تناسب اندام.

به عنوان یک جریان اصلی گوشی های هوشمند با نام تجاری Realme پیگیری از تکنولوژی جامع با توجه به Sheth.

“شما نمی توانید نتیجه آن را با “PowerMeetsStyle”. است که چرا ما با استفاده از Narzo به ادامه مزیت ما در “قدرت” به افراطی. Narzo عملکرد گوشی برای بازیکنان جوان, با بهترین پردازنده در آن بخش,” او اضافه شده است.

این Narzo سری گوشی های هوشمند است که برای کسانی که می خواهند یک دستگاه به طور خاص به معنای برای بازی.

“Narzo سری تلاشی است برای پاسخگویی به نیازهای علاقه مندان به بازی و عملکرد جویندگان. کلمه Narzo هیچ معنای حقیقی است و نام یک بازی مجازی شخصیت ما ایجاد کرده است. این فقط یک نام است که یک مرد جوان را دوست دارد و به خاطر و جلب” Sheth مطلع است.

برای بقیه سال 2020 این شرکت چیدن سرعت و رزومه کاری خرید و فروش مدل های فعلی از جمله به تازگی راه اندازی Realme 6 سری.

“Realme تاسیس شده است قیمت در سراسر بخش از بودجه های همراه به 30000 تومان+ flagships. ما وظیفه باقی مانده است به تقویت چنین حضور و تنظیم سبد محصولات ما بر اساس تقاضا در سناریو پست مستند” گفت: Sheth.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.net